Foukaná izolace

Foukaná izolace

Foukaná izolace vám přináší celou řadu možností a výhod. Jedná se o izolaci, která je vhodná pro jednoduché i složité konstrukce. Fouká se z vozu před objektem přímo na místo určení, čímž nevzniká nepořádek. Nevzniká odpad, realizace je rychlá a čistá. Výhody foukané minerální izolace jsou v jejích tepelných vlastnostech, ale také stálosti a odolnosti vůči škůdcům a vlhkosti.

Systém MAGMARELAX® je více než foukaná izolace. Je to komplexní služba, balíček, který Vám pomůže nejen s úniky tepla, ale přináší také odborné poradenství, možnosti financování, dotací, odborných měření a záruk. Zasloužíte si kvalitu a nejlepší servis a my to dobře víme.

Zvolte si řešení foukané izolace podle Vašeho objektu

 • Foukaná izolace pro rodinné domy
  Pro rodinné domy přináší foukaná izolace řadu možností. Je vhodná do starých domů, kde se nejčastěji izolace fouká do dutého trámového stropu, nebo se foukaná izolace aplikuje na volnou plochu. U novostaveb umožní docílit pasivního standardu a zateplit i složité konstrukce.
 • Foukaná izolace pro bytové domy
  Bytové domy mají celou řadu problémů, které lze vyřešit foukanou izolací. Zateplení podlahy půdy v zimě zvýší teplotu v horních místnostech domu a v létě je naopak ochrání před horkem z půdy. Foukaná izolace se nejčastěji aplikuje na podlahu – na volno, nebo se vytvoří nová podlaha půdy s dutinou a půdu lze intenzivně využívat.
 • Foukaná izolace pro firemní objekty
  Také firemní objekty a haly lze efektivně zatepli foukanou izolací. Zateplení střech v halách v zimě ušetří za vytápění a v létě chrání před rozpálenou střechou.
 • Foukaná izolace pro stavební firmy
  Pokud potřebujete zkrátit své dodací lhůty a získat více prostoru pro vlastní řemeslníky, můžete s úspěchem využít systém zateplení foukanou minerální vlnou MAGMARELAX®. Subdodávka naší technologií trvá běžně jen několik hodin.
 • Foukaná izolace pro zemědělské objekty
  Podobně jako průmyslové haly, lze i zemědělské objekty efektivně zateplit. Úspora se projeví nejen v přímých nákladech, ale také v lepší zdravotní kondici chovaných zvířat.

Přečtěte si více o našich produktech a službách

 • MAGMARELAX®
  Foukaná izolace vyrobená z křemene, nebo z čediče, více detailů na webu MAGMARELAX®.
 • MAGMARELAX® ECO
  Ekologická izolace určená pro domácnosti s alergiky a domy s dětmi. Foukaná izolace MAGMARELAX® ECO má ekologická pojiva, nepráší a nezapáchá, více detailů na webu MAGMARELAX® ECO
 • Stropní Systém MAGMARELAX®
  Systém, který vytvoří vysoce únosnou, rovnou podlahu půdy, ve které je připravená dutina pro foukanou izolaci, více detailů na webu Stropního systému MAGMARELAX®
 • ENERGYRELAX®
  Tento unikátní systém zahrnuje promyšlené kroky k trvalé kontrole procesů spojených s energií.
 • Samoobsluha zateplení
  Zadejte co nejpřesnější informace o vašem domě a získejte návrh zateplení na míru.
 • Izolace na splátky
  Foukanou izolaci lze zaplatit z úspor za energie, ve spolupráci s bankou přinášíme výhodný úvěr pro domácnosti.
Nezávazná poptávka