Developerské projekty

Naším krédem a posláním vždy bylo a je poskytovat vysoký standard produktů a služeb, k němuž v roce 2012 přibyla developerská činnost zabývající se novým bydlením v centru Prahy. Současná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Zároveň však vzniká zvýšený tlak klientů na kvalitu stavebních prací, což vede k výraznému posunu v kultivaci prostředí rezidenční výstavby. Při výstavbě nových rezidenčních projektů dbáme na kvalitu, precizní provedení a užitnou hodnotu pro budoucí majitele. Velká většina lidí kupuje nový byt jen jednou za život a my jsme připraveni být v této chvíli spolehlivým partnerem.

Mozartova brána

V současné době připravujeme nový projekt s názvem Mozartova brána. Konkrétně se bude jednat o hotel, který se bude nacházet na křižovatce ulic Plzeňská a Mozartova v Praze 5. Nyní jsme ve fázi přípravy dokumentace pro územní rozhodnutí.


Rezidence Prachnerova

I v centru Prahy se dá bydlet zdravě, a dokonce pěstovat vlastní zelenina. To jsou hlavní znaky nového ambiciózního projektu, který vzniká v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě Smíchov-Košíře. Hlavním charakterem budoucí zástavby je osobitá architektura a zajímavá dispozice jednotlivých bytů, díky které má každý klient možnost najít si bydlení plně odpovídající svému životnímu stylu. Dům respektuje stávající zástavbu a krajinný ráz lokality, zároveň však splňuje požadavky na současné moderní bydlení. Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 118 bytů o velikosti 1KK až 4KK. Předpokládaný termín dokončení podzim 2019.

Rezidence Prachnerova
Rezidence Prachnerova
Více o projektu

Rezidence Vítkovka

V roce 2014 byla zahájena výstavba našeho prvního projektu Rezidence Vítkovka v lokalitě pražského Žižkova. Ten díky své kvalitě a použitým technologiím jasně ukázal, že i v centru Prahy lze dýchat čistý vzduch a žít v kontaktu s přírodou. Komerční úspěšnost projektu, kdy se více 51 % bytů prodalo ještě před zahájením stavby, potvrdila rostoucí zájem o moderní technologie podporující zdravé bydlení. Rezidence Vítkovka sklidila kromě pozitivních ohlasů také řadu ocenění. Stala se vítězem soutěže Fasáda roku 2017, obdržela Cenu za novou stavbu v historickém prostředí a byla nominována na Českou cenu za architekturu.

Rezidence Vítkovka
Rezidence Vítkovka
Více o projektu

Trhy