Novinky a události

Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je specializovaná společnost zabývající se úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. Nosným produktem je aplikace foukané minerální izolace. Kromě ní má v portfoliu služeb také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, zpracování žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství. Působí v České republice a na Slovensku.

Ve své sedmnáctileté historii má za sebou více než 13 000 úspěšných realizací. Nyní chce stabilizovat a postupně i zvýšit svůj podíl na trhu včetně oblasti energetického poradenství a komplexního vedení energetického hospodářství.

Úspěšná firma, jakou bezesporu IP IZOLACE POLNÁ je, nemůže podcenit ani takový zdánlivý detail, jakým je vzhled automobilů. Trh je velmi dynamický, rostou nároky klientů a zvyšuje se tlak konkurence. Odpovědí na tyto výzvy trhu je nový design nákladních automobilů.

„Staronový“ design

Změna designu automobilů není příliš nápadná, dobře však odráží firemní filozofii. Červená barva stále převládá. Výraznou změnou je nápadité a téměř komiksové ztvárnění hlavního produktu společnosti IP IZOLACE POLNÁ, foukaná minerální izolace. Dnes již podle nové grafiky na první pohled pozná každý, kdo se s automobilem společnosti setká, co je vlajkovou lodí společnosti IP IZOLACE POLNÁ.

Zbrusu nové krycí plachty korespondují s nedávnou změnou firemního loga. Cílem je podstatně zlepšit informovanost potenciálním zákazníkům o službách, které společnost nabízí. Inovované plachty nákladních automobilů lépe esteticky působí na okolí a účinněji zprostředkovávají informace o hlavním produktu společnosti.

Technologie foukání zajišťuje dokonalé vyplnění izolovaného prostoru a účinně brání vzniku tepelných mostů. Silnou hadicí je izolační hmota vháněna z přístroje na korbě nákladního auta před budovou do vzdálenosti až 100 metrů a do výšky až 30 metrů. Není nutno montovat lešení a průběh stavby také není nikterak omezen.