Řešení pro zemědělské objekty

Foukaná izolace pro zemědělské objekty

Zemědělství nikdy nebylo jednoduchou oblastí podnikání, to my dobře víme. Zateplujeme stáje a zemědělské objekty již více než 15 let. Nyní vám pomůžeme mnohem více, poradíme s udržením energií na uzdě, pomůžeme s financováním, případně s dotací a najdeme úspory.
  • Nalezneme úspory energií ve vašich stájích i ostatních budovách
  • Stabilní teploty v zimě i v létě zvýší kvalitu chovu
  • Pomůžeme s financováním a případnou dotací
  • Rekonstrukce objektů zvýší její hodnotu a životnost
  • Získáte kvalitního partnera na řadu let
Nezávazná poptávka

Poradíme, pomůžeme - dejte nám důvěru

Špatně fungující střešní plášť haly pro chov zvířat má za následky kondenzaci vody a dochází k poškození haly. Staré izolace často již dávno neplní svoji funkci a to díky kvalitě materiálů, které se dříve používaly nebo díky jejich mechanickému poškození.

Pro správné ustájení a efektivní chov zvířat, je důležité vyrovnané klima stájí v průběhu celého roku. Pokud teplota v objektu přesahuje rozmezí 10-25°C, musí zvířata vynaložit enrgii na překonání extrémních teplot. V zimě je pak nutné více krmit. V létě je naopak potřeba odvádět přebytečné teplo. To vše stojí peníze, které vám pomůžeme ušetřit.

Kdekoliv v ČR vás zdarma navštíví náš specialista, udělá kalkulaci na zateplení, nabídne služby a poradí jak udržet objekt i chov ve správné kondici.

Nezávazná poptávka