Developerské projekty

Krédem a posláním společnosti vždy bylo a je poskytovat vysoký standard produktů a služeb, k němuž v roce 2012 přibyla developerská činnost zabývající se novým bydlením v centru Prahy. Současná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Zároveň však vzniká zvýšený tlak klientů na kvalitu stavebních prací, což vede k výraznému posunu v kultivaci prostředí rezidenční výstavby. Při výstavbě nových projektů dbá divize INVEST na kvalitu, precizní provedení a užitnou hodnotu pro budoucí majitele. Velká většina lidí kupuje nový byt jen jednou za život a společnost IP Polná je připravena být v této chvíli spolehlivým partnerem.

MyMozart

Nejnovějším projektem divize INVEST je rezidenční dům MyMozart, který se bude nacházet v srdci pražského Smíchova. V současnosti je Smíchov vysoce žádanou lokalitou pro bydlení, práci i pro trávení volného času. V těsné blízkosti projektu je stanice metra Anděl, tramvajová zastávka a obchodní centrum Nový Smíchov. Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 152 bytů. Převažovat budou dispozice 1kk a 2kk. Plně vybavené byty jsou navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější podmínky městského bydlení.

MyMozart
MyMozart
Více o projektu

Vilky Třebonice

Projekty rodinných domů, až na výjimky, jsou v Praze stavěny nejčastěji jako řadové či dvojdomy na malých pozemcích s minimálními rozestupy. Unikátní koncept Vilky Třebonice se výrazně vymezuje od tohoto trendu posledních let. Vilky Třebonice představují 12 moderních vilek s velkými rozestupy zajištující klid a soukromí, vzdušnou výstavbou a originálním designem. Hlavním rysem tohoto výjimečného projektu je nízkopodlažní, bezbariérová výstavba s velkoformátovými okny. Projekt vznikne v pražských Třebonicích. Po kompletní přípravě projektu a zajištění stavebního povolení celý projekt odkoupila společnost PSJ INVEST, a.s.

Vilky Třebonice
Vilky Třebonice
Více o projektu

Rezidence Prachnerova

Druhým projektem, který vznikl v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě Smíchov-Košíře, je Rezidence Prachnerova. Hlavním charakterem zástavby je osobitá architektura a zajímavá dispozice jednotlivých bytů. Dům respektuje stávající zástavbu a krajinný ráz lokality, zároveň však splňuje požadavky na současné moderní bydlení. Výstavba proběhla v jedné etapě, ve které vzniklo 137 bytů o velikosti 1+kk až 4kk. Dům byl dokončen na podzim 2019.

Rezidence Prachnerova
Rezidence Prachnerova
Více o projektu

Rezidence Vítkovka

V roce 2014 byla zahájena výstavba našeho prvního projektu Rezidence Vítkovka v lokalitě pražského Žižkova. Ten díky své kvalitě a použitým technologiím jasně ukázal, že i v centru Prahy lze dýchat čistý vzduch a žít v kontaktu s přírodou. Komerční úspěšnost projektu, kdy se více než 51 % bytů prodalo ještě před zahájením stavby, potvrdila rostoucí zájem o moderní technologie podporující zdravé bydlení. Rezidence Vítkovka sklidila kromě pozitivních ohlasů také řadu ocenění. Stala se vítězem soutěže Fasáda roku 2017, obdržela Cenu za novou stavbu v historickém prostředí a byla nominována na Českou cenu za architekturu.

Rezidence Vítkovka
Rezidence Vítkovka
Více o projektu