Developerské projekty

Krédem a posláním společnosti vždy bylo a je poskytovat vysoký standard produktů a služeb, k němuž v roce 2012 přibyla developerská činnost zabývající se novým bydlením v centru Prahy. Současná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Zároveň však vzniká zvýšený tlak klientů na kvalitu stavebních prací, což vede k výraznému posunu v kultivaci prostředí rezidenční výstavby. Při výstavbě nových projektů dbá divize INVEST na kvalitu, precizní provedení a užitnou hodnotu pro budoucí majitele. Velká většina lidí kupuje nový byt jen jednou za život a společnost IP Polná je připravena být v této chvíli spolehlivým partnerem.

MyMozart

Nejnovějším projektem divize INVEST je rezidenční dům MyMozart, který se nachází v srdci pražského Smíchova. V těsné blízkosti projektu je stanice metra Anděl, tramvajová zastávka a obchodní centrum Nový Smíchov. Výstavba proběhla v jedné etapě, ve které vzniklo152 bytů. Převažují dispozice 1kk a 2kk. Plně vybavené byty byly navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější podmínky městského bydlení. Na střeše domu je trvale umístěno světelné dílo sochaře Prokopa Bartoníčka. Tento světelný objekt nově dominuje nároží ulic Plzeňská a Mozartova, jedné z nejrušnějších komunikací metropole.

MyMozart
MyMozart
Více o projektu

Vilky Třebonice

Projekty rodinných domů, až na výjimky, jsou v Praze stavěny nejčastěji jako řadové či dvojdomy na malých pozemcích s minimálními rozestupy. Unikátní koncept Vilky Třebonice se výrazně vymezuje od tohoto trendu posledních let. Vilky Třebonice představují 12 moderních vilek s velkými rozestupy zajištující klid a soukromí, vzdušnou výstavbou a originálním designem. Hlavním rysem tohoto výjimečného projektu je nízkopodlažní, bezbariérová výstavba s velkoformátovými okny. Projekt vznikne v pražských Třebonicích. Po kompletní přípravě projektu a zajištění stavebního povolení celý projekt odkoupila společnost PSJ INVEST, a.s.

Vilky Třebonice
Vilky Třebonice
Více o projektu

Rezidence Prachnerova

Druhým projektem, který vznikl v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě Smíchov-Košíře, je Rezidence Prachnerova. Hlavním charakterem zástavby je osobitá architektura a zajímavá dispozice jednotlivých bytů. Dům respektuje stávající zástavbu a krajinný ráz lokality, zároveň však splňuje požadavky na současné moderní bydlení. Výstavba proběhla v jedné etapě, ve které vzniklo 137 bytů o velikosti 1+kk až 4kk. Dům byl dokončen na podzim 2019.

Rezidence Prachnerova
Rezidence Prachnerova
Více o projektu

Rezidence Vítkovka

V roce 2014 byla zahájena výstavba našeho prvního projektu Rezidence Vítkovka v lokalitě pražského Žižkova. Ten díky své kvalitě a použitým technologiím jasně ukázal, že i v centru Prahy lze dýchat čistý vzduch a žít v kontaktu s přírodou. Komerční úspěšnost projektu, kdy se více než 51 % bytů prodalo ještě před zahájením stavby, potvrdila rostoucí zájem o moderní technologie podporující zdravé bydlení. Rezidence Vítkovka sklidila kromě pozitivních ohlasů také řadu ocenění. Stala se vítězem soutěže Fasáda roku 2017, obdržela Cenu za novou stavbu v historickém prostředí a byla nominována na Českou cenu za architekturu.

Rezidence Vítkovka
Rezidence Vítkovka
Více o projektuStartujeme nové projekty. Buďte u toho s námi!

Přinášíme projekty do této doby. Doby, kterou charakterizují rostoucí náklady za energie a vysoké výdaje na chod domácností. Díky moderním technologiím a chytrému využití energie budou mít chystané projekty téměř nulovou spotřebu. A to vše při zachování vysokého standardu bydlení. Buďte u toho s námi a vybírejte mezi prvními!

Více o Nových projektech