Revitalizace bytových domů

V rámci prováděných oprav divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ věnuje zvýšenou pozornost energeticky úsporným opatřením - fasádní zateplovací systémy, izolace stropů a střech, modernizace otopných soustav, nové zdroje vytápění, fotovoltaika, stavební výplně aj. Při příležitosti celkové revitalizace bytového domu realizuje také další stavební opatření, jako jsou renovace stávajících balkonů a lodžií, instalace nových balkonů a lodžií, opravy hydroizolací základů, ochranu krovů a výměnu střech, antigraffiti nátěry.

REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ se zaměřuje na celkové opravy bytových domů. Jedná se o produkt s vysokou užitnou hodnotou pro klienty. Projekt zahrnuje návrh, výpočty, projektovou dokumentaci, realizaci a financování. V rámci jednání je základem analýza potřeb majitelů a implementace těchto potřeb do daného produktu. Největší benefity služby jsou vysoké úspory nákladů za energie, zhodnocení domu, oprava a vstřícné financování bez nutnosti výrazně navyšovat fond oprav, pozáruční servis.

Možností jak financovat opravu domu, existuje nepřeberné množství. Není jednoduché mezi nimi vybrat tu nejvýhodnější pro vás a ještě přitom správně zvážit výhodnost dotací. Naši odborníci vám pomohou a poradí jak na to.


Více o revitalizaci bytových domů

Revitalizace bytových domů