Projekty

V lednu 2019 se konalo v Hotelu Podlesí každoroční „Závěrečné hodnocení roku“, v rámci tohoto dne naše firma IP Polná i jednotliví kolegové navázali na loňský rok a podpořili finanční částkou deset projektů. Projekty navrhovali a představovali sami zaměstnanci.

Celkem se rozdělila částka 146 500 Kč.

Číst dál...

V září jsme dětem z Dětského domova Trojlístek v Kamenici nad Lipou v rámci Filantropické akce „Šlápni s dětmi do pedálů“ předali devět horských kol. Podívejte se, jak to probíhalo a jakou měli děti radost. Přejeme, ať děti na nových kolech najezdí spoustu šťastných kilometrů :) .

Číst dál...

Po úspěšné akci v Dětském domově Nová Ves u Chotěboře, kdy jsme dětem pomohli zařídit nábytkem jejich cvičný byt, jsme se rozhodli, že budeme pomáhat potřebným i nadále.

12. 1. se konalo na hotelu v Podlesí každoroční „Závěrečné hodnocení roku 2017“, ovšem letošní program byl jiný. Proběhla zde teambuildingová akce s názvem Pevnost Boyard, v rámci které se zaměstnancům IP Polná podařilo společnými silami získat velkou finanční pomoc pro šest nominovaných projektů. Celkem se tak rozdělila částka 115 270 Kč.

Číst dál...