Naše poslání a filosofie - hledání nových cest

Těchto několik vět vyjadřuje naší filosofii, která je dále rozvinuta ve firemním kodexu. Je to naše vyjádření, jak chceme naši práci dělat a také to, co naši klienti, ale i kolegové mohou očekávat. Je dobré si čas od času připomenout, proč jsme tady a co je smysl naší práce.

Přemýšlíme o věcech jinak než ostatní.
Ve všem, co děláme, uvažujeme, jak změnit to, co všichni považují za samozřejmé. Věříme, že je třeba neustále hledat nové cesty,
jak vyřešit to, o čem ostatní tvrdí, že to nejde.

Inspirujeme lidi kolem sebe, aby dělali věci, které mají rádi a budovali vztahy založené na svobodě, důvěře a podání ruky.

Jsme vysoce prospěšní našim zákazníkům v úspoře energie a také děláme skvělé služby, domy a izolace.

Vytváříme kvalitnější, uživatelsky vlídnější a inovativní výrobky a služby. Tímto způsobem měníme svět kolem sebe.

Naše firemní kultura

Firemní kulturu si vytváříme sami. I přesto, že nás je již 100, stále udržujeme vztahy rodinné firmy. Je příjemné přijít v pondělí ráno do práce a krátce posedět při snídani s kolegy. Kdokoli může přijít přímo za majiteli. Prostory společnosti jsou navrženy v moderním a příjemném designu. Nechybí ani odpočinkové prostory a všem přístupná kuchyňka. Společně slavíme úspěchy. Hodně věcí si děláme sami, jako například rekonstrukci a vestavbu nové galerie ve firemním objektu, zařízení kanceláře v Praze nebo společenské propagační akce. Na našich propagačních materiálech často uvidíte naše kolegy.

Umíme si sami ze sebe udělat legraci a tím upevňujeme dobrou náladu. Pracovní doba je pružná. Odměňujeme se podle výsledků a pracujeme tak, jak je potřeba.