Poslání a filosofie společnosti IP Polná

Těchto několik vět vyjadřuje filosofii společnosti IP Polná, která je více rozvinuta ve firemním kodexu. Znázorňuje, jak chceme naši práci dělat. A také to, co od nás klienti a kolegové mohou očekávat. Je dobré si čas od času připomenout, proč jsme tady a co je smysl naší práce.


Přemýšlíme o věcech jinak než ostatní.
Ve všem, co děláme, uvažujeme, jak změnit to, co všichni považují za samozřejmé. Věříme, že je třeba neustále hledat nové cesty,
jak vyřešit to, o čem ostatní tvrdí, že to nejde.

Inspirujeme lidi kolem sebe, aby dělali věci, které mají rádi a budovali vztahy založené na svobodě, důvěře a podání ruky.

Jsme vysoce prospěšní našim zákazníkům v úspoře energie.

Vytváříme kvalitnější, uživatelsky vlídnější a inovativní výrobky a služby. Tímto způsobem měníme svět kolem sebe.


Naše firemní kultura

Firemní kulturu si vytváříme sami. I přesto, že nás je již 100, stále udržujeme vztahy rodinné firmy. Je příjemné přijít v pondělí ráno do práce a krátce posedět při snídani s kolegy. Kdokoli může přijít přímo za majiteli. Prostory společnosti IP Polná jsou navrženy v moderním a příjemném designu. Nechybí ani odpočinková místa a všem přístupná kuchyňka. Společně slavíme úspěchy. Hodně věcí si děláme sami, jako například rekonstrukci a vestavbu nové galerie ve firemním objektu, zařízení kanceláře v Praze nebo firemní akce. Na našich propagačních materiálech často uvidíte naše kolegy. Umíme si sami ze sebe udělat legraci a tím upevňujeme dobrou náladu. Pracovní doba je pružná. Odměňujeme se podle výsledků a pracujeme tak, jak je potřeba.