Novinky a události

I začátkem letošního roku jsme zorganizovali firemní charitativní akci „Chceme pomáhat potřebným“. Vybralo se rekordních 179 000 Kč, které byly následně rozděleny mezi 8 projektů.

Číst dál...

Už je tomu 25 let, co se tři kamarádi rozhodli založit firmu s foukanou izolací. Za ty roky se firma rozrostla, vznikly nové divize – Revitalizace bytových domů a divize INVEST, zaměřená na developerské projekty. Atmosféra rodinné firmy a přátelství mezi majiteli se však nezměnily.

Firma Švoma nám vyrobila speciální drážkovací stroj, díky kterému jsme ve výrobě lamel pro Stropní systém MAGAMRELAX® naprosto soběstační.

Číst dál...

Tým divize INVEST se rozrostl a kancelář v Rezidenci Vítkovka už byla příliš malá. Od března se tedy INVEST zabydlel na Rezidenci Prachnerova.

Další ročník „Chceme pomáhat potřebným“ přinesl pro 9 představených projektů téměř 156 000 Kč. Všem děkujeme a věříme, že peníze alespoň trochu ulehčí život těm, kteří to nejvíce potřebují.

Číst dál...

Spojit příjemné s užitečným. To se nám bez pochyb povedlo na firemní akci, při které se utužoval kolektiv. V pátek 18. 10. 2019 se všichni naši zaměstnanci sešli v lese v revíru Třešť, kde v rámci firemního teambuildingu vysázeli úctyhodných 8 300 stromků. S velkým zápalem jsme se pustili do sázení stromků a opět jsme společně dokázali, že chceme a umíme pomáhat.

Číst dál...

V červnu se konal den otevřených dveří Rezidence Prachnerova pro naše zákazníky. Byla zde jedinečná příležitost prohlédnout si hrubou stavbu. Prohlídky probíhaly po menších skupinkách a zákazníci si odnesli mnoho zajímavých informací a zážitků.

Číst dál...

V květnu jste mohli v pořadu Polopatě vidět reportáž na téma „proměna půdy začíná podlahou“. Ředitel divize IZOLACE Patrik Štefek hovořil o tom, jak zaizolovat podlahu půdy a přitom půdu nadále využívat.

logo pořadu Polopatě

Číst dál...

V rámci programu „Chceme pomáhat potřebným“ jsme si v září užili slunečný den v areálu Dětského domova Trojlístek v Kamenici nad Lipou. Program byl nabitý – plnili jsme úkoly, seznámili jsme se s kuriózními modely bicyklů, nebo jsme museli na speciálním cyklo-trenažeru šlapáním vyrobit dostatek elektrické energie k ohřátí vody. Nejdůležitějším a zároveň nejmilejším úkolem však bylo předání 9 jízdních kol dětem z dětského domova.

Číst dál...

V rámci rozšiřování nabídky služeb pro naše zákazníky, které technicky navazují na realizace našich hlavních produktů, tj. zateplení střech, půdních prostor a revitalizace bytových domů, jsme zařadili nový produkt IMUNITRELAX®, chemické ošetření krovu proti škůdcům a dřevokazným houbám.

Číst dál...

Dne 12.1.2018 proběhla teambuildingová akce s názvem Pevnost Boyard. V rámci projektu „Chceme pomáhat potřebným“ se tak zaměstnancům IP Polná podařilo finančně podpořit šest nominovaných projektů.

Číst dál...

Dne 11. 6. 2016 vyrazila realizační parta ze společnosti IP Polná do SOS vesničky v Brně, do Borůvkové ulice, aby zaizolovala obytné domy pro pěstounské rodiny a tím jim pomohla zlepšit bydlení v nich.

Číst dál...

V sobotu 3. 10. 2015 jsme oslavili 20 let od založení firmy IP Polná. Oslava se uskutečnila na nádvoří polenského zámku.

Číst dál...