Novinky a události

Projekt Chceme pomáhat potřebným se uskutečnil začátkem roku na firemní poradě. Šest našich zaměstnanců se ujalo slova a ostatním kolegům představilo osudy dětí, organizací, ale i zvířátek, ke kterým letošní finanční pomoc poputuje.

Číst dál...

V současné chvíli u rezidenčního domu MyMozart máme kompletně dobetonovanou základovou desku. Armují a betonují se stěny a sloupy ve 2. PP. Zároveň pokračuje lepení vibroizolace.

Číst dál...

Koncem roku 2021 se divizi REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ podařila překonat hranice 900 opravených bytových domů.

Letošní ročník Ocenění Českých Lídrů zná své vítěze. Ti vzešli z 1529 tuzemských podniků s nejlepšími ekonomickými výsledky. Vavříny v této soutěži sbírají úspěšné a transparentní české firmy s ročním obratem přes 200 milionů korun a nejméně 50 zaměstnanci. A my si velmi vážíme toho, že mezi oceněné lídry se nově řadí i naše firma IP IZOLACE POLNÁ. V rámci kraje Vysočina jsme získali báječné 2. místo. Děkujeme!

Číst dál...

V listopadovém čísle jihlavského zpravodaje Ježkovy oči vyšel zajímavý článek „Revitalizace bytových domů s ohledem na okolní prostředí“. Je nám velkou ctí, že do tohoto pomyslného seznamu jsou zahrnuty i námi zrevitalizované domy jako například ten na ulici Brtnická, Ladova, Březinova či U Cihelny. Přejeme příjemné čtení. Odkaz na článek zde.

Číst dál...

Projekt MyMozart byl přihlášen do prestižní soutěže Realitní projekt roku 2021 a bude soutěžit ve třech kategoriích – Cena odborné poroty, Cena architektů a Cena veřejnosti. Držte nám palce.

V říjnu jsme dokončili naši největší zakázku na Mendelově univerzitě v Brně. Realizace trvala 24 dnů, během kterých bylo položeno 1 830 m² Stropního systému MAGMARELAX a nafoukáno 503 m³ izolace.

Číst dál...

Od 12. 10. 2021 startuje Nová zelená úsporám a my vám rádi pomůžeme nejen s opravami bytových domů, ale i s vyřízením dotací a financováním. S NZÚ je možné získat až 50 % z celkových způsobilých výdajů. Více na www.novazelenausporam.cz.

V září jsme překonali hranici 25 000 zrealizovaných zakázek v oblasti foukaných izolací. Děkujeme všem zákazníkům, kteří pro zateplení rodinného domu zvolili právě naší společnost IP Polná.

V projektu MyMozart máme za sebou první stavební etapu. Vybudovali jsme ostrůvek v komunikaci Mozartova, provedli přeložku trasy elektro, vykopali stavební jámu a dokončili její zajištění pilotovou stěnou. Máme podepsanou smlouvu s generálním dodavatelem GEOSAN GROUP a.s., který si již převzal staveniště. Dnešním dnem byla již pod vedením staveniště GEOSANEM položena první část podkladního betonu, a to v dojezdu budoucího autovýtahu.

Po opravdu dlouhé době jsme mohli uspořádat den pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Země Keltů v Nasavrkách nám otevřela své brány na téměř celou sobotu. Program byl bohatý, den si užili děti i dospělí.

Číst dál...

Slavnostní imatrikulace, přivítání nových žáků na Střední průmyslové škole stavební v Havlíčkově Brodě, se zúčastnil ředitel naší divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ Ing. Václav Vavřina. Jakožto bývalý absolvent této školy předal novým studentům drobné dárky a popřál jim mnoho štěstí do nadcházejících studijních let. Naše firma má se SPŠS uzavřenou spolupráci včetně podnikových stipendií pro učební obory.

Číst dál...

Prodej bytů v novém rezidenčním domě MyMozart právě zahájen! Byty o velikosti 1kk a 2kk představují nejen výjimečný koncept městského moderního bydlení, ale zároveň jsou i skvělou investicí. Nespornou výhodou bytů je i vysoce ekonomický provoz domácnosti. K dispozici budou také garážová stání v podzemních podlažích domu. V nejvyšším patře pak společná terasa s výhledem na celou Prahu.

Číst dál...

V hotelu Horník ve Třech Studních jsme v červnu prožili příjemný den. Počasí vyšlo na jedničku a nic nebránilo tomu, abychom si trošku zasportovali. Jedna skupina jela na 30 km dlouhý cyklo výlet, další šla na procházku, hrál se fotbal i minigolf.

Číst dál...

Představujeme vám další, v pořadí již čtvrtý developerský projekt! Rezidenční dům MyMozart. Projekt je situován v srdci pražského Smíchova, na pomezí ulic Mozartova a Plzeňská. Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 152 plně vybavených bytů o velikosti 1kk a 2kk připravených k okamžitému nastěhování. Přesvědčte se o jeho výjimečnosti sami na www.mymozart.cz.

Číst dál...

V posledních dvaceti letech se u nás velmi intenzivně revitalizují a zateplují bytové domy. Je to logický krok, který plyne z klimatických podmínek a vývoje cen energií na našem území. Jak provedené zateplení stárne, vidíme, že se na něm mnohdy projevuje neuspokojivá kvalita práce a materiálu. Fasády jsou znečištěné prachem, řasami, plísněmi, objevují se na nich praskliny.

Číst dál...

Ve firmě věříme, že když nový kolega má chuť něco dokázat a zlepšovat se, je aktivní a má zájem jednat s lidmi, vše ostatní ho rádi naučíme. I proto vznikl v loňském roce interní projekt s názvem AKADEMIE, kdy jsou nováčci přiděleni jednotlivým mentorům, kteří je připravují na práci v terénu formou obchodních a technických školení. Pozitivní zpětná vazba a výkony od kolegů, kteří AKADEMIÍ prošli, nás utvrzuje ve správnosti rozhodnutí.

I začátkem letošního roku jsme zorganizovali firemní charitativní akci „Chceme pomáhat potřebným“. Vybralo se rekordních 179 000 Kč, které byly následně rozděleny mezi 8 projektů.

Číst dál...

Už je tomu 25 let, co se tři kamarádi rozhodli založit firmu s foukanou izolací. Za ty roky se firma rozrostla, vznikly nové divize – Revitalizace bytových domů a divize INVEST, zaměřená na developerské projekty. Atmosféra rodinné firmy a přátelství mezi majiteli se však nezměnily.

Firma Švoma nám vyrobila speciální drážkovací stroj, díky kterému jsme ve výrobě lamel pro Stropní systém MAGAMRELAX® naprosto soběstační.

Číst dál...