Novinky a události

Na letošním ročníku soutěže Ideathon, kterou pořádá Kraj Vysočina, naši firmu reprezentovali kolegové Pavel Šimek a Jiří Kozojed. Zároveň byli zadavateli výzvy na téma Energy self-sufficiency of the house (Energetická soběstačnost domu). Oproti loňskému roku prezentace probíhaly v angličtině. Čtyřem týmům, které se přihlásily k tomuto tématu, byli po oba dny konání akce Jirka s Pavlem mentory.

Číst dál...

V prostorách kongresového centra Tři Věžičky se 25.1.2023 konal seminář na téma: Fotovoltaika pro bytové a panelové domy. Pozvání přijali předsedové SVJ, kteří měli zájem dozvědět se více o tom, jak fungují fotovoltaické systémy, jaká je návratnost investice nebo co umožňuje současná legislativa.

V sobotu 21.1.2023 byl ze staveniště odstraněn jeřáb WOLFF 71 SL, který splnil svoji roli při výstavbě rezidenčního domu MyMozart. Dostat jeřáb z vnitrobloku přes devítipatrovou budovu vyžadovalo pečlivou přípravu a plánování. Musela být zabrána i část komunikace. Všechno ale proběhlo bez problémů a my děkuje všem zúčastněným, zvláště firmě GEOSAN GROUP, která dohlížela na hladký průběh akce.

Pomáháme potřebným už řadu let a pomáhat budeme i v tomto roce. Sedm našich zaměstnanců sebralo odvahu, postavilo se s mikrofonem před 150 kolegů a představilo, kam a proč by měla naše finanční pomoc letos směřovat. Díky těmto odvážlivcům a díky pomoci od naší firmy se mezi 7 zmíněných projektů bude rozdělovat více než čtvrt milionu korun!

Číst dál...

Slavnostního obřadu – vstoupení do cechu stavařského studentů maturitních ročníků na SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod – se účastnil i ředitel naší divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ, Václav Vavřina. Sám je hrdým absolventem této školy, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

Začátkem měsíce proběhla na stavbě glajcha k příležitosti dokončení hrubé stavby. V nejvyšším bodě budovy, v 10. patře kde bude společná terasa, se sešli zástupci spolupracujících firem – Geosan, Griton CZ , majitelé a výkonný ředitel společnosti IP Polná ke společnému přípitku. Slavnostní okamžik umocnilo zapadající slunce a velkolepý výhled na Prahu.

Číst dál...

20.10.1995 byla založena společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Z malého města na Vysočině jsme se během 27 let rozšířili po celé České republice. Od zateplování rodinných domů foukanou izolací, přes celkové revitalizace bytových domů jsme se vypracovali až na developerský trh v Praze, kde stavíme nové bytové domy.

Popularita badmintonu ve firmě stoupá, a tak se oproti loňskému roku přihlásilo zase více kolegů na IP badmintonový turnaj. Zatímco někteří to brali velmi vážně a pečlivě trénovali, mnoho kolegů vzalo do ruky raketu a šlo. Všichni si zhruba tří hodinový pobyt na kurtech náramně užili, medaile byly rozdány a nezbývá než se těšit na příští rok.

Číst dál...

V tuto chvíli je k dispozici posledních 7 bytových jednotek v rezidenčním domě MyMozart. Pokud uvažujete o koupi bytu v Praze, neváhejte nás kontaktovat.

Po 27 letech na trhu jsme překonali další hranici – 26 000 zrealizovaných zakázek v oblasti foukaných izolací. Děkujeme všem za důvěru v naší firmu.

Stavební práce pokračují podle plánů. Blížíme se ke konci betonáže. Máme zasklená okna do šestého nadzemního podlaží. Od spodních pater se provádějí sádrokartonové příčky, elektroinstalace, rozvody vody, odpadů, topení, chlazení a vzduchotechniky.

Číst dál...

V sobotu 13.8. v Polné proběhl již sedmý ročník Mrkvancobraní, které pořádá město Polná ve spolupráci s naší společností IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. jako hlavním partnerem akce. Tento svátek polenské gastronomie přilákal stovky návštěvníků, a to nejen z Polné. Vrcholem odpoledního programu na Husově náměstí bylo vyhlášení výsledků soutěže o nejchutnější mrkvánek. Vítěze tohoto klání vybírala stejně jako v minulých ročnících odborná porota složená z profesionálních kuchařů a cukrářů. Letos se soutěže účastnilo 37 amatérských pekařů a pekařek.

Číst dál...

27 let pomáháme šetřit energii zateplováním foukanou izolací. Dalším logickým krokem, jak ušetřit v době extrémního nárůstu cen energií, je fotovoltaika. Pro zákazníky zařídíme vše od A po Z včetně vyřízení dotace Nová zelená úsporám.

V pátek 10.6. se konal Den otevřených dveří pro rodinné příslušníky našich zaměstnanců. V sídle naší společnosti v Polné měly jednotlivé divize připravené zajímavé prezentace, aby co nejvíce přiblížily svoji činnost nejen návštěvníkům, ale i kolegům z ostatních oddělení.

Číst dál...

Od mapy.cz jsme obdrželi samolepku s hodnocením od zákazníků. 4,6 je báječný výsledek. Mockrát děkujeme každému, kdo si na hodnocení našel čas.

Jsme rádi, že jsme mohli být partnery soutěže, která dává prostor mladým nadějným středoškolským studentům představit své inovativní projekty v oblastech jako je modernizace výuky na školách, ekologie nebo IoT technologie.

Projekt Chceme pomáhat potřebným se uskutečnil začátkem roku na firemní poradě. Šest našich zaměstnanců se ujalo slova a ostatním kolegům představilo osudy dětí, organizací, ale i zvířátek, ke kterým letošní finanční pomoc poputuje.

Číst dál...

V současné chvíli u rezidenčního domu MyMozart máme kompletně dobetonovanou základovou desku. Armují a betonují se stěny a sloupy ve 2. PP. Zároveň pokračuje lepení vibroizolace.

Číst dál...

Koncem roku 2021 se divizi REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ podařila překonat hranice 900 opravených bytových domů.