Trhy které obsluhujeme: INVESTOŘI

Divize INVEST vznikla na základě zúročení zkušeností z divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ. V rámci projektů postavili 221 bytových jednotek, 2 450 m² komerčních prostor, připravili 12 luxusních vilek, hotel se 169 pokoji v centru Prahy 5 a 20 prázdninových apartmánů v Peci pod Sněžkou. Nejnovějším projektem divize INVEST je rezidenční dům MyMozart, který se nachází v srdci pražského Smíchova.

Nasbírané zkušenosti jim dodávají sebedůvěru a odhodlání pro další náročné projekty. Dnes už mají zkušenosti s přípravou, návrhem, projekcí, povolováním i výstavbou složitých projektů v rámci Prahy. Všechny projekty jsou v mnohém netradiční. Rádi boří zaběhnuté postupy, do každého projektu vkládají něco navíc. Budují vztahy založené na svobodě, důvěře a podání ruky.

Developerské projekty

Máte zájem o nové bydlení v centru Prahy?

Startujeme nové projekty. Buďte u toho s námi!

Přinášíme projekty do této doby. Doby, kterou charakterizují rostoucí náklady za energie a vysoké výdaje na chod domácností. Díky moderním technologiím a chytrému využití energie budou mít chystané projekty téměř nulovou spotřebu. A to vše při zachování vysokého standardu bydlení. Buďte u toho s námi a vybírejte mezi prvními!

Více o Nových projektech