Novinky a události

Slavnostní imatrikulace, přivítání nových žáků na Střední průmyslové škole stavební v Havlíčkově Brodě, se zúčastnil ředitel naší divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ Ing. Václav Vavřina. Jakožto bývalý absolvent této školy předal novým studentům drobné dárky a popřál jim mnoho štěstí do nadcházejících studijních let. Naše firma má se SPŠS uzavřenou spolupráci včetně podnikových stipendií pro učební obory.

Číst dál...

Prodej bytů v novém rezidenčním domě MyMozart právě zahájen! Byty o velikosti 1kk a 2kk představují nejen výjimečný koncept městského moderního bydlení, ale zároveň jsou i skvělou investicí. Nespornou výhodou bytů je i vysoce ekonomický provoz domácnosti. K dispozici budou také garážová stání v podzemních podlažích domu. V nejvyšším patře pak společná terasa s výhledem na celou Prahu.

Číst dál...

V hotelu Horník ve Třech Studních jsme v červnu prožili příjemný den. Počasí vyšlo na jedničku a nic nebránilo tomu, abychom si trošku zasportovali. Jedna skupina jela na 30 km dlouhý cyklo výlet, další šla na procházku, hrál se fotbal i minigolf.

Číst dál...

Představujeme vám další, v pořadí již čtvrtý developerský projekt! Rezidenční dům MyMozart. Projekt je situován v srdci pražského Smíchova, na pomezí ulic Mozartova a Plzeňská. Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 152 plně vybavených bytů o velikosti 1kk a 2kk připravených k okamžitému nastěhování. Přesvědčte se o jeho výjimečnosti sami na www.mymozart.cz.

Číst dál...

V posledních dvaceti letech se u nás velmi intenzivně revitalizují a zateplují bytové domy. Je to logický krok, který plyne z klimatických podmínek a vývoje cen energií na našem území. Jak provedené zateplení stárne, vidíme, že se na něm mnohdy projevuje neuspokojivá kvalita práce a materiálu. Fasády jsou znečištěné prachem, řasami, plísněmi, objevují se na nich praskliny.

Číst dál...

Ve firmě věříme, že když nový kolega má chuť něco dokázat a zlepšovat se, je aktivní a má zájem jednat s lidmi, vše ostatní ho rádi naučíme. I proto vznikl v loňském roce interní projekt s názvem AKADEMIE, kdy jsou nováčci přiděleni jednotlivým mentorům, kteří je připravují na práci v terénu formou obchodních a technických školení. Pozitivní zpětná vazba a výkony od kolegů, kteří AKADEMIÍ prošli, nás utvrzuje ve správnosti rozhodnutí.

I začátkem letošního roku jsme zorganizovali firemní charitativní akci „Chceme pomáhat potřebným“. Vybralo se rekordních 179 000 Kč, které byly následně rozděleny mezi 8 projektů.

Číst dál...

Už je tomu 25 let, co se tři kamarádi rozhodli založit firmu s foukanou izolací. Za ty roky se firma rozrostla, vznikly nové divize – Revitalizace bytových domů a divize INVEST, zaměřená na developerské projekty. Atmosféra rodinné firmy a přátelství mezi majiteli se však nezměnily.

Firma Švoma nám vyrobila speciální drážkovací stroj, díky kterému jsme ve výrobě lamel pro Stropní systém MAGAMRELAX® naprosto soběstační.

Číst dál...

Tým divize INVEST se rozrostl a kancelář v Rezidenci Vítkovka už byla příliš malá. Od března se tedy INVEST zabydlel na Rezidenci Prachnerova.

Další ročník „Chceme pomáhat potřebným“ přinesl pro 9 představených projektů téměř 156 000 Kč. Všem děkujeme a věříme, že peníze alespoň trochu ulehčí život těm, kteří to nejvíce potřebují.

Číst dál...

Spojit příjemné s užitečným. To se nám bez pochyb povedlo na firemní akci, při které se utužoval kolektiv. V pátek 18. 10. 2019 se všichni naši zaměstnanci sešli v lese v revíru Třešť, kde v rámci firemního teambuildingu vysázeli úctyhodných 8 300 stromků. S velkým zápalem jsme se pustili do sázení stromků a opět jsme společně dokázali, že chceme a umíme pomáhat.

Číst dál...

V červnu se konal den otevřených dveří Rezidence Prachnerova pro naše zákazníky. Byla zde jedinečná příležitost prohlédnout si hrubou stavbu. Prohlídky probíhaly po menších skupinkách a zákazníci si odnesli mnoho zajímavých informací a zážitků.

Číst dál...

V květnu jste mohli v pořadu Polopatě vidět reportáž na téma „proměna půdy začíná podlahou“. Ředitel divize IZOLACE Patrik Štefek hovořil o tom, jak zaizolovat podlahu půdy a přitom půdu nadále využívat.

logo pořadu Polopatě

Číst dál...

V rámci programu „Chceme pomáhat potřebným“ jsme si v září užili slunečný den v areálu Dětského domova Trojlístek v Kamenici nad Lipou. Program byl nabitý – plnili jsme úkoly, seznámili jsme se s kuriózními modely bicyklů, nebo jsme museli na speciálním cyklo-trenažeru šlapáním vyrobit dostatek elektrické energie k ohřátí vody. Nejdůležitějším a zároveň nejmilejším úkolem však bylo předání 9 jízdních kol dětem z dětského domova.

Číst dál...

V rámci rozšiřování nabídky služeb pro naše zákazníky, které technicky navazují na realizace našich hlavních produktů, tj. zateplení střech, půdních prostor a revitalizace bytových domů, jsme zařadili nový produkt IMUNITRELAX®, chemické ošetření krovu proti škůdcům a dřevokazným houbám.

Číst dál...

Dne 12.1.2018 proběhla teambuildingová akce s názvem Pevnost Boyard. V rámci projektu „Chceme pomáhat potřebným“ se tak zaměstnancům IP Polná podařilo finančně podpořit šest nominovaných projektů.

Číst dál...