Novinky a události

Stavební práce pokračují podle plánů. Blížíme se ke konci betonáže. Máme zasklená okna do šestého nadzemního podlaží. Od spodních pater se provádějí sádrokartonové příčky, elektroinstalace, rozvody vody, odpadů, topení, chlazení a vzduchotechniky.

Číst dál...

V sobotu 13.8. v Polné proběhl již sedmý ročník Mrkvancobraní, které pořádá město Polná ve spolupráci s naší společností IP Polná s.r.o. jako hlavním partnerem akce. Tento svátek polenské gastronomie přilákal stovky návštěvníků, a to nejen z Polné. Vrcholem odpoledního programu na Husově náměstí bylo vyhlášení výsledků soutěže o nejchutnější mrkvánek. Vítěze tohoto klání vybírala stejně jako v minulých ročnících odborná porota složená z profesionálních kuchařů a cukrářů. Letos se soutěže účastnilo 37 amatérských pekařů a pekařek.

Číst dál...

27 let pomáháme šetřit energii zateplováním foukanou izolací. Dalším logickým krokem, jak ušetřit v době extrémního nárůstu cen energií, je fotovoltaika. Pro zákazníky zařídíme vše od A po Z včetně vyřízení dotace Nová zelená úsporám.

V pátek 10.6. se konal Den otevřených dveří pro rodinné příslušníky našich zaměstnanců. V sídle naší společnosti v Polné měly jednotlivé divize připravené zajímavé prezentace, aby co nejvíce přiblížily svoji činnost nejen návštěvníkům, ale i kolegům z ostatních oddělení.

Číst dál...

Od mapy.cz jsme obdrželi samolepku s hodnocením od zákazníků. 4,6 je báječný výsledek. Mockrát děkujeme každému, kdo si na hodnocení našel čas.

Jsme rádi, že jsme mohli být partnery soutěže, která dává prostor mladým nadějným středoškolským studentům představit své inovativní projekty v oblastech jako je modernizace výuky na školách, ekologie nebo IoT technologie.

Projekt Chceme pomáhat potřebným se uskutečnil začátkem roku na firemní poradě. Šest našich zaměstnanců se ujalo slova a ostatním kolegům představilo osudy dětí, organizací, ale i zvířátek, ke kterým letošní finanční pomoc poputuje.

Číst dál...

V současné chvíli u rezidenčního domu MyMozart máme kompletně dobetonovanou základovou desku. Armují a betonují se stěny a sloupy ve 2. PP. Zároveň pokračuje lepení vibroizolace.

Číst dál...

Koncem roku 2021 se divizi REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ podařila překonat hranice 900 opravených bytových domů.

Letošní ročník Ocenění Českých Lídrů zná své vítěze. Ti vzešli z 1529 tuzemských podniků s nejlepšími ekonomickými výsledky. Vavříny v této soutěži sbírají úspěšné a transparentní české firmy s ročním obratem přes 200 milionů korun a nejméně 50 zaměstnanci. A my si velmi vážíme toho, že mezi oceněné lídry se nově řadí i naše firma IP Polná s.r.o.. V rámci kraje Vysočina jsme získali báječné 2. místo. Děkujeme!

Číst dál...

V listopadovém čísle jihlavského zpravodaje Ježkovy oči vyšel zajímavý článek „Revitalizace bytových domů s ohledem na okolní prostředí“. Je nám velkou ctí, že do tohoto pomyslného seznamu jsou zahrnuty i námi zrevitalizované domy jako například ten na ulici Brtnická, Ladova, Březinova či U Cihelny. Přejeme příjemné čtení. Odkaz na článek zde.

Číst dál...

Projekt MyMozart byl přihlášen do prestižní soutěže Realitní projekt roku 2021 a bude soutěžit ve třech kategoriích – Cena odborné poroty, Cena architektů a Cena veřejnosti. Držte nám palce.

V říjnu jsme dokončili naši největší zakázku na Mendelově univerzitě v Brně. Realizace trvala 24 dnů, během kterých bylo položeno 1 830 m² Stropního systému MAGMARELAX a nafoukáno 503 m³ izolace.

Číst dál...

Od 12. 10. 2021 startuje Nová zelená úsporám a my vám rádi pomůžeme nejen s opravami bytových domů, ale i s vyřízením dotací a financováním. S NZÚ je možné získat až 50 % z celkových způsobilých výdajů. Více na www.novazelenausporam.cz.

V září jsme překonali hranici 25 000 zrealizovaných zakázek v oblasti foukaných izolací. Děkujeme všem zákazníkům, kteří pro zateplení rodinného domu zvolili právě naší společnost IP Polná.

V projektu MyMozart máme za sebou první stavební etapu. Vybudovali jsme ostrůvek v komunikaci Mozartova, provedli přeložku trasy elektro, vykopali stavební jámu a dokončili její zajištění pilotovou stěnou. Máme podepsanou smlouvu s generálním dodavatelem GEOSAN GROUP a.s., který si již převzal staveniště. Dnešním dnem byla již pod vedením staveniště GEOSANEM položena první část podkladního betonu, a to v dojezdu budoucího autovýtahu.

Po opravdu dlouhé době jsme mohli uspořádat den pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Země Keltů v Nasavrkách nám otevřela své brány na téměř celou sobotu. Program byl bohatý, den si užili děti i dospělí.

Číst dál...

Slavnostní imatrikulace, přivítání nových žáků na Střední průmyslové škole stavební v Havlíčkově Brodě, se zúčastnil ředitel naší divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ Ing. Václav Vavřina. Jakožto bývalý absolvent této školy předal novým studentům drobné dárky a popřál jim mnoho štěstí do nadcházejících studijních let. Naše firma má se SPŠS uzavřenou spolupráci včetně podnikových stipendií pro učební obory.

Číst dál...

Prodej bytů v novém rezidenčním domě MyMozart právě zahájen! Byty o velikosti 1kk a 2kk představují nejen výjimečný koncept městského moderního bydlení, ale zároveň jsou i skvělou investicí. Nespornou výhodou bytů je i vysoce ekonomický provoz domácnosti. K dispozici budou také garážová stání v podzemních podlažích domu. V nejvyšším patře pak společná terasa s výhledem na celou Prahu.

Číst dál...