Novinky a události

Letošní ročník Ocenění Českých Lídrů zná své vítěze. Ti vzešli z 1529 tuzemských podniků s nejlepšími ekonomickými výsledky. Vavříny v této soutěži sbírají úspěšné a transparentní české firmy s ročním obratem přes 200 milionů korun a nejméně 50 zaměstnanci. A my si velmi vážíme toho, že mezi oceněné lídry se nově řadí i naše firma IP IZOLACE POLNÁ. V rámci kraje Vysočina jsme získali báječné 2. místo. Děkujeme!

Číst dál...

V listopadovém čísle jihlavského zpravodaje Ježkovy oči vyšel zajímavý článek „Revitalizace bytových domů s ohledem na okolní prostředí“. Je nám velkou ctí, že do tohoto pomyslného seznamu jsou zahrnuty i námi zrevitalizované domy jako například ten na ulici Brtnická, Ladova, Březinova či U Cihelny. Přejeme příjemné čtení. Odkaz na článek zde.

Číst dál...

Projekt MyMozart byl přihlášen do prestižní soutěže Realitní projekt roku 2021 a bude soutěžit ve třech kategoriích – Cena odborné poroty, Cena architektů a Cena veřejnosti. Držte nám palce.

V říjnu jsme dokončili naši největší zakázku na Mendelově univerzitě v Brně. Realizace trvala 24 dnů, během kterých bylo položeno 1 830 m² Stropního systému MAGMARELAX a nafoukáno 503 m³ izolace.

Číst dál...

Od 12. 10. 2021 startuje Nová zelená úsporám a my vám rádi pomůžeme nejen s opravami bytových domů, ale i s vyřízením dotací a financováním. S NZÚ je možné získat až 50 % z celkových způsobilých výdajů. Více na www.novazelenausporam.cz.

V září jsme překonali hranici 25 000 zrealizovaných zakázek v oblasti foukaných izolací. Děkujeme všem zákazníkům, kteří pro zateplení rodinného domu zvolili právě naší společnost IP Polná.

V projektu MyMozart máme za sebou první stavební etapu. Vybudovali jsme ostrůvek v komunikaci Mozartova, provedli přeložku trasy elektro, vykopali stavební jámu a dokončili její zajištění pilotovou stěnou. Máme podepsanou smlouvu s generálním dodavatelem GEOSAN GROUP a.s., který si již převzal staveniště. Dnešním dnem byla již pod vedením staveniště GEOSANEM položena první část podkladního betonu, a to v dojezdu budoucího autovýtahu.

Po opravdu dlouhé době jsme mohli uspořádat den pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Země Keltů v Nasavrkách nám otevřela své brány na téměř celou sobotu. Program byl bohatý, den si užili děti i dospělí.

Číst dál...

Slavnostní imatrikulace, přivítání nových žáků na Střední průmyslové škole stavební v Havlíčkově Brodě, se zúčastnil ředitel naší divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ Ing. Václav Vavřina. Jakožto bývalý absolvent této školy předal novým studentům drobné dárky a popřál jim mnoho štěstí do nadcházejících studijních let. Naše firma má se SPŠS uzavřenou spolupráci včetně podnikových stipendií pro učební obory.

Číst dál...

Prodej bytů v novém rezidenčním domě MyMozart právě zahájen! Byty o velikosti 1kk a 2kk představují nejen výjimečný koncept městského moderního bydlení, ale zároveň jsou i skvělou investicí. Nespornou výhodou bytů je i vysoce ekonomický provoz domácnosti. K dispozici budou také garážová stání v podzemních podlažích domu. V nejvyšším patře pak společná terasa s výhledem na celou Prahu.

Číst dál...

V hotelu Horník ve Třech Studních jsme v červnu prožili příjemný den. Počasí vyšlo na jedničku a nic nebránilo tomu, abychom si trošku zasportovali. Jedna skupina jela na 30 km dlouhý cyklo výlet, další šla na procházku, hrál se fotbal i minigolf.

Číst dál...

Představujeme vám další, v pořadí již čtvrtý developerský projekt! Rezidenční dům MyMozart. Projekt je situován v srdci pražského Smíchova, na pomezí ulic Mozartova a Plzeňská. Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 152 plně vybavených bytů o velikosti 1kk a 2kk připravených k okamžitému nastěhování. Přesvědčte se o jeho výjimečnosti sami na www.mymozart.cz.

Číst dál...

V posledních dvaceti letech se u nás velmi intenzivně revitalizují a zateplují bytové domy. Je to logický krok, který plyne z klimatických podmínek a vývoje cen energií na našem území. Jak provedené zateplení stárne, vidíme, že se na něm mnohdy projevuje neuspokojivá kvalita práce a materiálu. Fasády jsou znečištěné prachem, řasami, plísněmi, objevují se na nich praskliny.

Číst dál...

Ve firmě věříme, že když nový kolega má chuť něco dokázat a zlepšovat se, je aktivní a má zájem jednat s lidmi, vše ostatní ho rádi naučíme. I proto vznikl v loňském roce interní projekt s názvem AKADEMIE, kdy jsou nováčci přiděleni jednotlivým mentorům, kteří je připravují na práci v terénu formou obchodních a technických školení. Pozitivní zpětná vazba a výkony od kolegů, kteří AKADEMIÍ prošli, nás utvrzuje ve správnosti rozhodnutí.

I začátkem letošního roku jsme zorganizovali firemní charitativní akci „Chceme pomáhat potřebným“. Vybralo se rekordních 179 000 Kč, které byly následně rozděleny mezi 8 projektů.

Číst dál...

Už je tomu 25 let, co se tři kamarádi rozhodli založit firmu s foukanou izolací. Za ty roky se firma rozrostla, vznikly nové divize – Revitalizace bytových domů a divize INVEST, zaměřená na developerské projekty. Atmosféra rodinné firmy a přátelství mezi majiteli se však nezměnily.

Firma Švoma nám vyrobila speciální drážkovací stroj, díky kterému jsme ve výrobě lamel pro Stropní systém MAGAMRELAX® naprosto soběstační.

Číst dál...

Tým divize INVEST se rozrostl a kancelář v Rezidenci Vítkovka už byla příliš malá. Od března se tedy INVEST zabydlel na Rezidenci Prachnerova.

Další ročník „Chceme pomáhat potřebným“ přinesl pro 9 představených projektů téměř 156 000 Kč. Všem děkujeme a věříme, že peníze alespoň trochu ulehčí život těm, kteří to nejvíce potřebují.

Číst dál...