Novinky a události

V rámci programu „Chceme pomáhat potřebným“ jsme si v září užili slunečný den v areálu Dětského domova Trojlístek v Kamenici nad Lipou. Program byl nabitý – plnili jsme úkoly, seznámili jsme se s kuriózními modely bicyklů, nebo jsme museli na speciálním cyklo-trenažeru šlapáním vyrobit dostatek elektrické energie k ohřátí vody. Nejdůležitějším a zároveň nejmilejším úkolem však bylo předání 9 jízdních kol dětem z dětského domova.

Číst dál...

V rámci rozšiřování nabídky služeb pro naše zákazníky, které technicky navazují na realizace našich hlavních produktů, tj. zateplení střech, půdních prostor a revitalizace bytových domů, jsme zařadili nový produkt IMUNITRELAX®, chemické ošetření krovu proti škůdcům a dřevokazným houbám.

Číst dál...

Dne 12.1.2018 proběhla teambuildingová akce s názvem Pevnost Boyard. V rámci projektu „Chceme pomáhat potřebným“ se tak zaměstnancům IP Polná podařilo finančně podpořit šest nominovaných projektů.

Číst dál...

Dne 11. 6. 2016 vyrazila realizační parta ze společnosti IP Polná do SOS vesničky v Brně, do Borůvkové ulice, aby zaizolovala obytné domy pro pěstounské rodiny a tím jim pomohla zlepšit bydlení v nich.

Číst dál...

V sobotu 3. 10. 2015 jsme oslavili 20 let od založení firmy IP Polná. Oslava se uskutečnila na nádvoří polenského zámku.

Číst dál...

Divize IP Invest vznikla již v roce 2012 na základě zúročení zkušeností z divize Revitalizace bytových domů. Hlavním cílem je vyhledání zajímavých lokalit pro výstavbu bytových komplexů. V současné době máme několik investičních projektů, z nichž nejvíce aktuální je bydlení v samém centru Prahy v blízkosti Národního památníku na Vítkově.

Číst dál...

Přispějte spolu se společností IP Izolace Polná!

Českou Republiku již několik týdnů trápí vytrvalé deště, které tento týden vyvrcholily rozsáhlými povodněmi především v západní, střední a severní části republiky. Voda v některých částech je pomalu na ústupu a obyvatelé obcí čeká sčítání škod a hlavně úklid. Jistě není potřeba popisovat vážnost situace v regionech postižených touto katastrofou a naléhavost pomoci.

Číst dál...

Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je specializovaná společnost zabývající se úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. Nosným produktem je aplikace foukané minerální izolace. Kromě ní má v portfoliu služeb také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, zpracování žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství. Působí v České republice a na Slovensku.

Číst dál...

Společnost IP IZOLACE POLNÁ má vždy snahu uspořit svým klientům peníze za energie. Proto soustřeďovala pozornost zejména na izolaci bytových a rodinných domů. Nyní však s úspěchem realizovala zateplení fasády nového brněnského divadla foukanou minerální izolací MAGMARELAX® ECO.

Číst dál...

Největší český výrobce minerálních izolací společnost ROCKWOOL a.s. v roce 2012 ještě více vylepšil vlastnosti minerální foukané izolace. Generální partner pro její aplikaci, společnost IP IZOLACE POLNÁ s.r.o., tuto inovací nabídne v březnu za zaváděcích podmínek: 10 centimetrů foukané izolace zdarma!

Číst dál...

Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je specializovaná společnost zabývající se úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. Součástí služeb je také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, zpracování žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství. Působí v České republice a na Slovensku.

Číst dál...

Je úplně jedno, jestli máte rodinný dům nebo bydlíte v bytovce. Ušetřit za topení přece chce každý. A když šetřit, tedy pořádně! Zateplete ještě letos svůj dům. Zvolte nejefektivnější a nejlevnější způsob. Zateplete podlahu půdy foukanou izolací MAGMARELAX® ECO a ušetříte již tuto zimu 30% nákladů za energie.

Číst dál...

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. nabízí nový dlouho očekávaný produkt - zateplení stropu rodinného domu typu Okál. To bylo donedávna složitým „oříškem“. Okál je totiž montovaný dům, použité stavební technologie jsou poplatné době výstavby. Dům proto vykazuje značné nedostatky v konstrukci i materiálu, ze kterého je vyroben.

Číst dál...