Systém MAGMARELAX®

Systém MAGMARELAX®

MAGMARELAX® to není jen foukaná izolace! Je to Systém! Co si pod tímto pojmem máte představit? Co získáte navíc, když zvolíte pro svůj dům, školu, halu, stáje Systém MAGMARELAX®?

Zdarma prohlédneme celkový stav objektu

Bezplatně přijedeme na místo, zjistíme nedostatky, uděláme sondy do konstrukcí. Poradíme s problémy, co nevyřešíme na místě, to vyřeší odborníci u nás ve firmě.

Dodáme izolaci na klíč

Provedeme stavebně technické zaměření, provedeme výpočet včetně návrhu potřebné výšky foukané izolace, vypracujeme pracovní postup, dodáme a provedeme zateplení. Dostanete komplexní servis, o vše se postaráme, vše vám vysvětlíme.

Zajistíme financování

Zasloužíte si nejvyšší kvalitu, nejnovější materiály a technologie. Můžete si to dovolit, protože když bude potřeba nabídneme vám Izolaci na splátky, tedy bankovní úvěr za výjimečných podmínek a vy budete splácet z úspor za energie.

Vysoká záruka a servis

Celý systém řízení firmy i realizace zakázek je v souladu s požadavky normy ISO od prestižní certifikační společnosti DNV. Materiály jsou pod stálou kontrolou a hlavně 12 000 izolovaných objektů v ČR jsou tou nejvyšší zárukou kvality. Prodloužené záruky a stabilní dodavatel jsou samozřejmostí.

Možnost členství v IP klubu

Ti, kteří využili našich služeb, dostávají jako bonus možnost stát se členy našeho IP klubu. Členům se snažíme poskytovat další zajímavé služby. Patří sem například energetický auditor na telefonu nebo možnost konzultace s projektantem či jiným odborníkem naší společnosti, kteří jsou vám k dispozici při řešení vzniklých problémů.

Nezávazná poptávka